Добрий день, шановні студенти! Звертаюся до Вас з нагоди великих свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності! Цього року наша держава відзначатиме 25-ту річницю від того дня, коли зовсім у інших умовах, 24.08.1991 р., Україна стала незалежною!

         Тоді багатьох охопила ейфорія, яка швидко змінилася розчаруванням, а в дурних головах – ворожістю та ненавистю до молодої держави. За 25 років ми побачили різне: злети і падіння, кризи і нетривку стабілізацію…

         Проте незмінним було одне – надія на те, що ми вистоїмо і досягнемо рівня нормальної європейської держави. І ось на 23-му році незалежності до нас прийшла війна. Так, війна, якою б АТО її не називали. Раптом виявилося, що ми є народом, який зумів народити покоління Героїв-Захисників Батьківщини, але в суспільстві є і відверті зрадники. Ще одним покручем нашого суспільства стали «ватники» – люди, які за будь-яких умоввважають війну не своєю справою, підтримують окупанта, на будь-які злочини агресора відповідають «ну и что» .

         Ваше покоління стало поколінням війни. Не один студент з тих, кого я вчив, воює чи відвоював. Тому закликаю Вас до одного – до відповідальності!

Повага і любов до Батьківщини, шана до державних символів, готовність їх захищати повинні стати єством Громадянина, наріжним каменем свідомості і моралі!  Станьте гідними Громадянами своєї держави, фахівцями своєї справи, а наш коледж Вам допоможе!

         Зі святом Вас, студенти ВК ДДАЕУ, батьки, колеги-викладачі і непедагогічні працівники! З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності!

 

З повагою

Директор коледжу                                                             В.М. Зелений