Шановні студенти ВК ДДАЕУ, батьки, викладачі і непедагогічні працівники! Вітаю Вас з Днем знань – 1 вересня!

          Літо 2016 р. пройшло у підготовці до нового, 2016-2017 навчального року. За цей час нашими спільними зусиллями було відремонтовано аудиторії, підготовано гуртожиток до заселення студентів, проведено профорієнтаційну кампанію. Студентська сім’я коледжу суттєво поповнилася і складає 223 чоловік.

          Висловлюю щиру подяку всім, хто надав коледжу благодійну допомогу! Дякуючи Вам було проведено ремонт, підготовлено аудиторії до 2016-2017 н.р.

          24 серпня 2016 р. Україна відсвяткувала 25-ту річницю незалежності. На жаль, велике свято пройшло  в умовах війни на Сході, першопричиною якої стала неувага і неповага до освіти. Саме відсутність освіти або її знівечення, особливо в плані патріотичного виховання обумовили бур’ян сепаратизму та зради в головах.

          Тому вимогою сучасності є любов до України і професійність, іншого просто не може бути! Наш коледж – саме той заклад, який допоможе Вам стати професіоналами, зробить Вашу любов до України ще міцнішою!

          Бажаю Вам, студенти, щоб роки Вашого студентського життя стали  найцікавішими, найнеповторнішими, наповненими як суто студентськими розвагами, так і наполегливою працею з опанування знань!

          Колегам-викладачам зичу наснаги, витримки в новому навчальному році, відданості своїй справі, хороших студентів.

         Непедагогічним працівникам – студентів,   які не смітять, цінують працю господарської служби; теплої нам всім осені, зими, весни!

          Шановні батьки! Хочу, щоб Ви ніколи не пошкодували про те, що віддали свій найбільший скарб, своїх дітей, до нашого коледжу!

          Зі святом Вас всіх, з початком нового навчального року!

 

З повагою

Директор коледжу                                                         В.М. Зелений