Шановні Викладачі!

Від щирого серця вітаю Вас у 2016 р. з нашим професійним святом – Днем Учителя! В цей непростий час зичу здоров’я, наснаги, творчих успіхів, мудрого керівництва!

Вчительська праця традиційно непомітна і не вимірюється кілограмами, штуками, погонними метрами, проте результат нашої праці потім впливає на життя всього суспільства. Будь-які реформи повинні починатися з піднесення авторитету праці Вчителя на гідну висоту, адже тільки в такому разі ми виростимо покоління професіоналів!Шкода, що наша праця згадується тільки під День Учителя, супроводжується гучними словами і обіцянками, а після свята забувається на рік.

У важкі воєнні часи вчительство не залишилося осторонь проблем держави, підтримало своє військо і продовжило важливу працю з виховання патріотизму!

У розвинутих державах, при всій повазі до інших професій, основою суспільства є чотири професії: Лікар (забезпечує здоров’я нації); Військовий (забезпечує зовнішню безпеку нації); Поліцейський (забезпечує  внутрішню безпеку нації); Вчитель (забезпечує інтелект нації).

Тож дай нам Боже терпіння, піднесення нашого добробуту на належний рівень, хороших і старанних студентів, отримання справжнього задоволення від своєї праці!

Зі святом! З Днем Учителя!

 

З повагою

Директор коледжу                                                 В.М. Зелений