Друк

Переваги навчання у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ:

 
 1. Коледж розташований у мальовничому куточку України на березі річки Дніпро, поряд - паркова зона міста, спортивно-оздоровчий комплекс.
 2. Навчальні корпуси, гуртожиток, їдальня, бібліотека, спортивно-оздоровчий комплекс розташований у одному студентському містечку, а його територія охороняється охоронною службою.
 3. 5-ти поверховий гуртожиток спроектований за блочною системою. У блоці: 4 двомісні кімнати, кухня, туалет, душ. Гуртожиток коледжу у 2013 році визнано кращим серед аграрних навчальних закладів області. В 2017 році гуртожиток нагороджений грамотою за перемогу у номінації «Найкращий стан збереження та по
 4. кращення житлово-побутових умов гуртожитку».
 5. Налагоджена система контролю за відвідуванням та дозвіллям студентів, що дає гарантію безпечного для здоров’я навчання.
 6. До послуг студентів сучасні, затишні і теплі аудиторії. Температура в зимовий період в аудиторіях і кімнатах гуртожитку не опускається нижче 180С.
 7. Одна з найнижчих вартість навчання за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб у Придніпровському регіоні.
 8. Високий рівень фахової підготовки спрямований на формування  у студентів практичних навичок роботи.
 9. Під час навчання студенти беруть участь у цікавих зустрічах з керівниками успішних підприємств району, державних органів, беруть участь у екскурсійних поїздках до провідних підприємств галузі у різних областях України.
 10. Навчальні лабораторії, кабінети та гуртожиток обладнані безкоштовним доступом до мережі Internet.
 11. Студенти коледжу успішно беруть участь у регіональних олімпіадах, конкурсах, конференціях.
 12. У м. Верхньодніпровську немає екологічно небезпечних виробництв та небезпечного транспорту. Розвинута інфраструктура для творчого, інтелектуального та фізичного  розвитку (музична та спортивна школи, будинок дитячої та юнацької творчості, сучасний будинок культури).
 13. У коледжі є можливість відвідувати спортивні секції з баскетболу, волейболу, футболу, важкої атлетики, греко-римської боротьби.
 14. Сучасна музична апаратура дає змогу проводити на високому рівні виховні заходи в межах коледжу і міста.
 15. Невелика кількість студентів дає змогу індивідуально працювати викладачам та вихователям.
 16. Збільшений термін зимових канікул. Увесь січень студенти відпочивають вдома.
 17. Можливість поєднувати роботу з навчанням на денній формі навчання шляхом встановлення індивідуального графіку навчання.

Привабливі перспективи:

для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів):

для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 класів):

для випускників профтехучилищ:

для випускників коледжу за спеціальністю «Право»:

На відміну від університетів, коледж більше приділяє уваги саме практичній підготовці, що дає змогу нашим випускникам відразу влаштуватися на роботу.