Надрукувати

ВАШ ВИБІР НА ШЛЯХУ ДО ОМРІЯНОЇ ПРОФЕСІЇ-

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ДНІПРОВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!


В житті кожного з нас настає час для прийняття важливого рішення:

Багато хто не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що має певні стереотипи щодо цього навчального закладу та малу поінформованість про освітній процес.  Хоча насправді здобуття атестату в коледжі має велику кількість переваг, які допоможуть Вам обрати найкращий шлях для розвитку та продовження навчання.

Вступники після 9-го класу мають змогу кардинально змінити своє оточення. Новий студентський колектив – нові знайомства, нові вчителі – нові можливості для покращення успішності, нове ставлення як до особистості.

Однією з безумовних та найголовніших переваг є те, що студентив коледжімають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, які залишаються вчитися в школі. Вони раніше отримують атестат про повну загальну середню освіту, а після випуску з профільного навчального закладу одразу вступають на 2-й чи 3-й курс університету! А отже, фактично полегшують собі вступ до ВНЗ, не втрачаючи зайвого року життя. 

Зважайте й на те, що у коледжі готують фахівців за конкретними напрямами, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту. Обравши омріяний фах, студент матиме набагато більше можливостей займатися профільною діяльністю. До того ж, наявність заочної форми дозволить навчатися за двома спеціальностями одночасно (після отримання атестату про повну середню освіту або після 2 курсу). 

Навчання у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ– це престижні спеціальності та сучасні навчальні програми, адаптовані до реальних вимог ринку праці. Наші студенти мають змогу успішно поєднувати роботу та навчання завдяки можливості навчатися за індивідуальним графіком, який ми розробляємо враховуючи специфіку вашої роботи, зайнятість, приділяючи максимум уваги для додаткових роз’яснень та консультацій  саме для вас.

І ще один приємний бонус для школярів – початок справжнього студентського життя на два роки раніше, ніж у однолітків: нові друзі та захоплення, численні екскурсійні поїздки під час занять, які проводять наші творчі та ініціативні викладачі, урізноманітнюючи буденні лекції та конспекти захоплюючими мандрівками до суду чи прокуратури, до Податкової інспекції чи до провідних підприємств області.

Вже вкотре спостерігався той факт, що студенти, які вступили після 9 класів, уже в перший рік навчання демонструють вищі показники у вивченні  конкретних дисциплін, а ніж було це в школі.

Спортивні змагання, фестивалі, гуртки та секції, здорове молодіжне середовище, все це позитивно впливає на соціалізацію та розвиток творчих здібностей вашої дитини. Неймовірно закохані в свою справу викладачі Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ приділяють максимум уваги для розкриття потенціалу вашої дитини.

Ви все ще в роздумах, чи варто залишати школу після 9-го класу?

Ви до сих пір вагаєтеся чи хочете  піднятися на щабель верх по кар’єрних східцях, отримавши фахову освіту?

Тоді, ми Вас з радістю чекатимимо на Днях відкритих дверей у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ, які відбудуться  за адресою:м.Верхньодніпровськ, вул..Дедишка, 1, аби остаточно відкинути будь-які ваші сумніви та допомогти вам зробити правильний вибір у вашому житті.