Надрукувати

З нагоди професійного свята – Дня юриста 9 жовтня у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ за доброю традицією, в рамках тижня циклової комісії юридичних дисциплін, відбулася посвята першокурсників у студенти-юристи. До славетної когорти студентів- юристів приєдналися цього року і 22 студента спеціальності «Право».

Урочисту подію відкрив директор коледжу Зелений Володимир Миколайович, який акцентував увагу на тому, що з кожним роком фах юриста стає все престижнішим і нині зростає потреба в юридичних кадрах, яким належить кардинально реформувати правову систему в Україні, і побажав майбутнім фахівцям з гордістю пронести звання юриста через усе життя, успішно реалізувати себе в професії, не втратити віри в справедливість.

Свято пройшло яскраво, насичене вітаннями та гумором. Кульмінацією свята стало традиційне частування першокурсників кашею – посвята в «однокашники».

Тож, з професійним святом Вас, шановні майбутні юристи, святом людей, усе життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право»!