СПОРТ – ЗАПОРУКА ВІДМІННОГО ЗДОРОВ’Я

В рамках проведення заходів присвячених 95-річчю з Дня заснування Дніпровського державного аграрно-економічного університету у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ 16 травня 2017 року відбулася спартакіада «Здоров’я» серед працівників ВНЗ І-ІІ р.а. в якій прийняли участь команди Нікопольського коледжу, Коледжу електрифікації, Новомосковського коледжу, Ерастівського коледжу та Верхньодніпровського коледжу.

На захід було запрошено заступника голови Верхньодніпровської районної ради Сергія Якименка, який сприяв у виділенні коштів на придбання медалей та кубків та спортивного інвентаря для учасників змагань. Загалом захід зібрав близько 60 учасників. З вітальним словом на урочистій лінійці виступили директор ВК ДДАЕУ Володимир Зелений та головний суддя змагань, керівник фізичного виховання ВК ДДАЕУ Лариса Комарова. Святкову лінійку прикрасив спортивний танець і виконанні нашого випускника Стеценка Євгена та його партнерк

У програмі змагань були представлені такі види спорту: волейбол, теніс настільний, шахи та бадмінтон, суддями змагань були: з волейболу - Анатолій Краснощок, з шахів – Олег Степанковський, з тенісу – Сергій Булькач, та з бадмінтону – Лариса Комарова. Учасники демонстрували свої вміння та навички, підвищували професійний рівень.

Місця між командами розподілилися наступним чином: в особистому заліку перемогу з бадмінтону отримав Віктор Яловий (Новомосковський коледж ДДАЕУ), з шахів – Олег Копоть (Нікопольський коледж ДДАЕУ), з тенісу серед чоловіків – Віктор Джужа (Коледж електрифікації ДДАЕУ), та серед жінок Олена Лагно (Верхньодніпровський коледж). В командному заліку з волейболу перемогла команда Ерастівського коледжу ДДАЕУ. За підсумками спартакіади І місце здобула команда Коледжу електрифікації ДДАЕУ, ІІ місце - Ерастівського коледжу ДДАЕУ, ІІІ місце – Новомосковського коледжу ДДАЕУ.

Спартакіада «Здоров’я» проходила за підтримки спонсорів приватних підприємців Верхньодніпровська Олександра Колесника, Миколи Бута, ТОВ «Союз «Агро-Самара», лаунж бару "VELOURS".