13 вересня 2017 року у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ вирувала весела і гомінка виставка-ярмарок«Осіння симфонія літа».

Сьогодні ярмарок - це більше, ніж місце, де можна щось купити або продати. Це феєрія українського колориту, це свято української душі, захоплюючий спектакль під вікритим небом, де важко розібратися, де глядач, а де артист.

Виставка-ярмарок розташувався біля центрального корпусу ВК ДДАЕУ. Участь в ньому взяли студенти всіх груп коледжу. На свято були запрошені гості: Верхньодніпровський міський голова Леонід Вікторович Калініченко та заступник голови Верхньодніпровської районної ради Сергій Васильович Якименко.

Кожна група на чолі з кураторамипродумували, який асортимент товару запропонують до продажу, як оформить своє торгове місце, як будутьзакликати покупців і заохочувати найактивніших з них. Перед присутніми розгорнувся справжній смачний світ: акуратно , зі смаком сервіровані столи, вбрані у вишиванки продавці і безліч ласощів. Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печива, пряники та коржики, тортики та кексики , напої  та вареники.

Зійшлося багато покупців, серед яких були і студенти, і батьки, і викладачі та співробітники коледжу, адміністрація коледжу. Кожний прилавок оточувало багато покупців, що бажали придбати смакоту. Як і на справжньому ярмарку, не обійшлося без музичного супроводута театралізованого супроводу.Ведучими свята були студентки 36 групи Пазюн Юлія та Мамчур Анна, також ми найшли і нові таланти студенти 25с групи продемонстрували свої акторські здібності Литвин Олена та Овсійчук Дмитро.

Лідерами за підрахунками виручки від реалізації стали: 26с група – 620,50 грн. (куратор Сідельник Н.І.); 31 група – 525,50 грн.(куратор Бобрик О.Б.); 12 група – 501,40 грн. (куратор Пільгуй Н.М.); 36-36с групи – 400 грн. (куратори Семенченко З.І. та Котляр Н.Я.). Загальна сума виручених коштів, які будуть передані на підтримку АТО становить 3025,50 грн.         Тож запрошуємо до нас у Верхньодніпровський коледж ДДАЕУ на навчання ми вміємо поєднувати навчання та розваги.