15 лютого 2018 року у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ відбулося «феєричне дійство» святкування Масляної з хороводами, піснями, спалювання Марени та  частування млинцями, яке організували куратори груп на чолі з культорганізатором коледжу Бець Ольгою Олександрівною. Ведучі Бацко Юлія та Півень Олександр (студенти 11 групи) розповіли про історію виникнення свята. Викладач нашого коледжу Комарова Лариса Валентинівна разом зі студенткою 25с групи Музикант Мариною співали пісні, а всі студенти водили хороводи та закликали весну, потім всі частувалися млинцями та солодощами.

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягала в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.