НАЛЕЖНА ПРОФОРІЄНТАЦІЯ – УСПІШНО ПРОВЕДЕНА ВСТУПНА КОМПАНІЯ

Профорієнтаційна робота є важливою складовою діяльності Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ у питаннях формування якісного контингенту студентів навчального закладу. Її проведення сприяє пошуку, відбору та залученню до навчання найбільш обдарованої, грамотної та професійно - орієнтованої молоді. Метою профорієнтації є ознайомлення абітурієнтів зі спеціальностями і професіями, вивчення і виявлення їх інтересів та здібностей.

Протягом січня 2018 року викладачі економічної циклової комісії Кожаліна Наталія Петрівна та Перепьолкіна Людмила Євгеніївна з метою проведення відповідної профорієнтаційної роботи відвідали навчальні заклади міста Верхньодніпровська. Це КЗ «Верхньодніпровська СЗШ № 3 І-ІІІ ст.», КЗ «Верхньодніпровська СШ № 1 І-ІІІст. з поглибленим вивченням іноземних мов» а також ДПТНЗ «Кам`янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту».     

Учні шкіл та ПТНЗ з великою зацікавленістю спілкувались з викладачами та ставили різні запитання стосовно навчання в коледжі. Викладачі розповіли про напрями підготовки фахівців за якими буде здійснюватися набір студентів у 2018 році за денною та заочною формами навчання, про організацію навчально – виховного процесу у коледжі, особливості вступу та навчання випускників ПТНЗ за скороченим курсом, умови проживання в гуртожитку, організацію дозвілля студентів, розповіли про стипендіальне забезпечення студентів та роздали рекламну продукцію про навчальний заклад.

Викладачі запросили всіх бажаючих на День відкритих дверей які будуть проходити у коледжі в 2018 році це 17 лютого, 17 березня, 14 квітня, 12травня  та 16 червня.

Тож шановні абітурієнти, зробіть свій вірний крок - вступайте до Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ,  ми чекаємо вас в стінах нашого навчального закладу!