24 квітня 2018 року у коледжі відбувся І відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий куратор 2018 року", який показав нам, що куратор навчальної групи – це професійна особистість, що має надзвичайні творчі здібності, що вміє застосовувати індивідуальний підхід у вихованні студентів, володіє новими сучасними технологіями. За право носити почесне звання змагалися 9 конкурсантів: Бобрик Олена Борисівна (куратор БО-2015-31 групи), Семенченко Зоя Іванівна (куратор Ф-2016-36 групи),  Кожаліна Наталія Петрівна (куратор О-2016-22 групи), Карпенко Тетяна Володимирівна (куратор ПТс-2017-25 групи), Вановська Любов Василівна (куратор О-2016-21 групи), Голубенко Ірина Олександрівна (куратор П-2017-27 групи), Спірідонова Юлія Вікторівна (куратор П-2016-37 групи), Коротких Олена Родіонівна (куратор П-2015-47 група), Пільгуй Наталя Миколаївна (куратор О-2017-12 групи).

Компетентному журі та глядачам цього дійства випала нагода оцінити щоденну, клопітку роботу кураторів, яку так важко оцінити словами та результат якої не так швидко побачити. Національно-патріотичне виховання, творчість, сучасність, індивідуальний підхід до проблем та переживань студента - це всі ті показники, якими керуються наші куратори. Креативні та змістовні виступи-презентації, творчі індивідуальні інноваційні підходи до виховання молоді, різнобічність культурного та духовного виховання вражали глядачів та ще раз підтверджували високопрофесійність, чуйність наставників академічних груп.

Оцінювалась робота куратора за такими видами діяльності: ведення журналу куратора навчальної групи, індивідуальна робота зі студентами та робота із студентами, які потребують  посиленої уваги, з тими, хто проживає в гуртожитку, результативність  співпраці куратора і  студентів, робота з батьками. Ці види діяльності журі оцінювало напередодні  конкурсу.  Другим етвпом стали: представлення- презентація куратора, захист проектів, літопис групи.

Конкурс завершився та нелегке завдання стояло перед членами журі: віддати комусь перевагу, коли всі були гідні звання кращого куратора  2018 року Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ.  Та все ж у кожному змаганні є переможець.  Цьогоріч  ним стала куратор БО-2015-31 групи Бобрик Олена Борисівна, яка й буде захищати честь навчального закладу на регіональному конкурсі. 

Педагогічний колектив ВК ДДАЕУ та студенти щиро вітають учасників І етапу конкурсу  «Куратор навчальної групи 2018» і бажають творчих успіхів, взаємопорозуміння, ніколи не зупинятися на досягнутому і бути взірцем для своїх вихованців.