Надрукувати

17 січня 2019 року у групі Ф-26 викладачем циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Семенченко Зоєю  Іванівною було проведено відкрите заняття з дисципліни «Фінанси» на тему: «Фінанси господарських суб’єктів і домогосподарств».

Заняття було проведено у формі лекції-презентації з використанням мультимедійних засобів навчання. На початку лекції викладач повідомила тему, мету заняття, провела актуалізацію опорних знань, мотивацію здобувачів освіти.

Викладання змісту лекції було систематичнм, доступним для сприйняття здобувачами освіти.

Відчувався постійнийтісний зв’язок з аудиторією. Здобувачі освіти активно брали участь в обговоренні теми, наводили приклади з життя.

Для ефективного засвоєння матеріалу здобувачам освіти було продемонстровано навчальний фільм «Зразкове та прибуткове підприємство» після перегляду якого, викладач запропонувала виконати творче завдання.

Наприкінці лекції відмітила досягнення мети, поставленої на початку заняття і підвела підсумки. В процесі обговорення відкритого заняття викладач отримала схвальну оцінку колег. Було відзначено актуальність теми, дотримання повноти викладання програмного матеріалу, постійний зв'язок життям, з іншими дисциплінами, використання технічних засобів навчання.