Шановні гості нашого сайту!

Звертаюсь до Вас не тільки як директор, а й як викладач і просто людина, українець, батько, чоловік. Моє звернення адресоване насамперед молоді, хоча представники інших вікових груп можуть побачити в ньому щось корисне для себе.

Наш час – це пора випробувань, невизначеності, час тестування людини на її людське єство, гуманність, толерантність.

Життя випробовує нас новими і новими викликами: війна, епідемії, ціни, інші життєві виклики.

Важко зберегти у собі Людину, знайти сили  і вистояти в епоху лихоліття. Багато хто впадає у зневіру, втрачає принципи, розмиваються засади моралі, людина все більше відходить від чіткого розмежування Добра і Зла, випадає у «сіру» зону споживацької психології.

Кожен обирає свій шлях: хтось стає на шлях растаманства («не напрягаться», «не париться»), хтось обирає шлях самурая («зроби все що можеш, а далі будь що буде»), хтось просто виживає… У суспільстві в цілому наростає атараксія (відстороненість) та апатія (байдужість), що вкупі зі зброєю на руках та агресією в головах є вибухонебезпечною сумішшю.

У багатьох все більше заповзає у серця зневіра, дезорієнтація, Україна як Батьківщина ототожнюється з певними втратами, а в цей час окупант не дрімає «роздмухуючи» істерію суцільного провалу України.

Що робити?

Перше. Заспокоїтись, адже формулу «всі хвороби від нервів, тільки сифіліс – від кохання» ніхто не скасовував. Згадайте китайську мудрість: «Свідомість людини схожа на поверхню озера. Спокійна поверхня ідеально відображає світ. Киньте у воду камінь і Ви побачите настільки спотвориться зображення». Розбурхана кризою свідомість – не найкращий порадник у цій ситуації.

Друге. Визначитися з життєвими орієнтирами. Мета (чого я хочу?). Здібності (що я знаю і можу?). Засоби (на що я готовий (ва) піти?). Принципи (що я не можу переступити?). Звертаю Вашу увагу на те, що це не просто класичний пошук професії за схемою «Хочу – Можу – Треба», мова йде про вибір ЗАСОБІВ досягнення життєвої мети.

У Ваших руках – цілий світ, але поняття «ціна вибору» є першочерговим. Ви хочете яскраво спалахнути і згоріти – Ви підете по головах, та відплата буде неминучою і доволі швидкою, бо це Ваш вибір.

Ви хочете прожити спокійне життя – налаштовуйтесь на постійну працю, будьте готові до недостатньо високих доходів, бо це теж Ваш вибір.

Третє і Головне. Використайте поради Г. Сковороди про ПРИНЦИПИ виховання дітей:

ВІРА – ПРАЦЯ – НАУКА (ОСВІТА) – ПОВАГА ДО БАТЬКІВ

Освіта сама по собі не є єдиною метою, бо без опори на духовну основу вона нічого не варта. Знайдіть свій шлях до Бога, бо ми навчилися напоказ хреститися, ходити до церкви на Великдень; навчилися знищувати церкви, але не навчилися вчинками підтверджувати Віру!

Праця є відмінною рисою людини, тому головне -  привчіть себе до праці взагалі, виробіть у собі готовність до будь-якої роботи. Зараз Ви можете просто не знати у якій ситуації це Вам знадобиться, але наслідки можуть Вас просто здивувати…

Для мене особисто опорою у житті завжди була освіта. Тому знайдіть у собі сили і здобудьте її у нашому (найкращому в світіJ) коледжі!

Повага до людей починається з поваги до батьків! Повага до батьків є питанням нібито само собою зрозумілим, проте в наш бурхливий час сім'я залишається «останньою лінією оборони» і рветься від постійних викликів життя буквально на шматки. Проте, які б життєві шторми Вас не збурювали, завжди пам'ятайте про те, що  батьки – Ваша опора! Ви можете бути генієм ІТ, вони можуть не товаришувати з комп'ютером взагалі; Ви можете бути зіркою танцполів, вони – суворо вимагати повернення додому о 22.00, і ці позиції нібито несумісні.

Проте батьки щиро бажають Вам добра, крім випадків коли вони зійшли зі стежки батьківства на манівці асоціальної поведінки.

Визначіться з тим чого Ви хочете у цьому житті і запам'ятайте що далі немає нічого неможливого! А наш коледж із задоволенням допоможе Вам реалізувати Ваші мрії!

Щорічні звіти директора