Верхньодніпровський коледж ДДАЕУ намагається не тільки підготувати спеціалістів, а й виховати гармонійно розвинених, духовно багатих громадян. Цікаво і змістовно проводять вільний час студенти.

  За 90 років існування навчального закладу склалися прекрасні традиції, багато випускників вписали славні сторінки в історію коледжу. Коледж пишається тим, що в його стінах вчилися студенти, які сьогодні мають вчені ступені, працюють на керівних посадах, сприяють розвитку агропромислового комплексу України.

  Чимало наших студентів виявляють театральні свої можливості і  на протязі навчання їх запрошують до постанови вистав народного  театру ім. Карпенка –Карого, який користується великою повагою не тільки у Верхньодніпровському районі, а й далеко за його межами.

Наш коледж ось уже 90 років виводить на життєву стежку своїх випускників.

 У кожен випуск - неповторний.  Для нас, викладачів, наші студенти  самі розумні, самі талановиті і самі  найкращі.

В коледжі традиційно проводяться шоу – конкурси “Принц і Попелюшка запрошують”, “Пан та Пані”, “Кохання з першого погляду”, “Міс коледжу”та ін. Проходять цікаві заходи до дня студента, новорічні свята,  різні заходи до визначних та пам’ятних подій в Україні.

  І сьогоднішня студентська молодь гідна своїх попередників - примножує славу навчального закладу.  Іменні  степендіанти, переможці багатьох конкурсів художньої самодіяльності, спортивних  змагань - особлива наша гордість.

 

Дочірні категорії