24 вересня на святковому майданчику парку ім. Семенова за участі студентів Верхньодніпровського коледжу відбулося оздоровчо-спортивне  свято «Козацька моя Україно!» . Таке  свято - це не лише розваги та змагання, а й підняття рівня  культури фізичного розвитку, виховання молоді на національно-патріотичних засадах, формування стійкого інтересу до звичаїв та традицій народу, популяризація історико-культурних та спортивних надбань нашого народу, а ще й позитивний емоційний заряд, вміння співпереживати, вболівати, підтримувати один одного та й просто гарний настрій!...

Розпочалося свято урочистою частиною, на якій всіх учасників привітав «Гетьман Верхньодніпровського козацтва» і дав свої настанови,  фізорги здали рапорт головному судді змагань Комаровій Л.В., а студенти прикрасили свято хореографічною постановою «Україно, вперед!»

Учасники змагань продемонстрували свою вправність, спритність,  силу, і витривалість з таких видів спорту: згинання та розгинання рук в упорі лежачи (юнаки),  стрибки на скакалці (дівчата), естафета, армреслінг та перетягування канату.

 За результатами змагань, перше місце посіла команда 47 групи, друге – 37 групи, третє – команда 22 групи. В особистому заліку варто відмітити Насібова Джангіра, студента 32 групи, який виборов перше місце з армреслінгу,  Соколенка Олександра (37група) та Журавля Антона (32група), які показали найкращий результат у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи, а серед дівчат найбільш стрибучими виявилися студентки 47 групи (понад 100 разів за 30 секунд).

Окремі слова вдячності адресуємо Прінь Ларисі Валентинівні за хореографічну постановку у виконання студентів коледжу «Україно, вперд!», організаторам та співорганізаторам свята – Черевко О.Г.,  Стеценко С.В., кураторам груп, активним учасникам 11 та 31 групи. А всім учасникам змагань побажати нових спортивних досягнень і пам’ятати: «Перемагає той, хто сильний духом!» 

Фотогалерея заходу