Сайт оновлюється. Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів

РЕЗУЛЬТАТИ

вступного випробування з української мови (диктант) вступників на основі

базової загальної середньої освіти (9 класів)

№ З/П

ПІБ ВСТУПНИКА

КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ

1.     

Богатих Давид Романович

7

2.     

Васько Максим Андрійович

4

3.     

Вітренко Дарина Олександрівна

7

4.     

Вручинський Артем Олександрович

6

5.     

Гегедош Богдан Андрійович

9

6.     

Герасимчук Вероніка Леонідівна

7

7.     

Гида Максим Олегович

6

8.     

Голубенко Олександра Олегівна

10

9.     

Гордієнко Нікіта Олександрович

6

10.  

Гук Євгенія Ігорівна

5

11.  

Дрогаль Анна Євгеніївна

8

12.  

Жир Владислав Владиславович

7

13.  

Захарченко Дар'я Олександрівна

8

14.  

Збаранська Єлизавета Павлівна

9

15.  

Какабаєва Софія Володимирівна

8

16.  

Капінус Єлизавета Демидівна

9

17.  

Кармановський Анатолій Вікторович

4

18.  

Карпук Вікторія Володимирівна

7

19.  

Коваленко Руслан Андрійович

5

20.  

Колісник Анна Сергіївна

4

21.  

Конюхов Нікіта Андріанович

8

22.  

Корота Анна Сергіївна

10

23.  

Красікова Діана Сергіївна

6

24.  

Криленко Данило Андрійович

4

25.  

Кукса Ілля Юрійович

8

26.  

Кулікова Ольга Дмитрівна

9

27.  

Кураш Регіна Сергіївна

7

28.  

Кущенко Катерина Валентинівна

8

29.  

Лилик Олександр Євгенович

7

30.  

Литарь Євгеній Олександрович

9

31.  

Майор Діана Олександрівна

7

32.  

Максюта Вікторія Олександрівна

7

33.  

Малина Лілія Олександрівна

8

34.  

Мариняк Крістіна Іванівна

8

35.  

Мельник Віталія Віталіївна

6

36.  

Мельник Владислав Костянтинович

5

37.  

Меркушина Серафіма Севнідівна

6

38.  

Михайленко Дар'я Геннадіївна

8

39.  

Михайленко Марія Геннадіївна

8

40.  

Нор Єлизавета Віталіївна

8

41.  

Овсепян Аделіна Олегівна

6

42.  

Панкратова Іванна Едуардівна

8

43.  

Перекопська Олександра Сергіївна

4

44.  

Плужник Алла Миколаївна

5

45.  

Подолянська Маргарита Олегівна

8

46.  

Розова Анна Віталіївна

7

47.  

Роом Марія Сергіївна

10

48.  

Середа Таїсія Тарасівна

9

49.  

Сироватко Ольга Олександрівна

7

50.  

Тищук Олексій Дмитрович

6

51.  

Ткачук Андрій Костянтинович

6

52.  

Товкун Роман Олександрович

6

53.  

Уманський Андрій Павлович

9

54.  

Чащин Володимир Юрійович

5

55.  

Шерстяних Роман Георгійович

7

56.  

Шмагло Кіріл Максимович

4

57.  

Яценко Катерина Олександрівна

7

Back to top