Друк

№ з/п

Прізвище

бал рейтингу

Рекомендація

 

1

Шидакова Аделаїда Анатоліївна

30,4

бюджет

 

2

Мар’янченко Софія Геннадіївна

30,1

бюджет

 

3

Кожаліна Дар’я Юріївна

30

бюджет

 

4

Іонова Карина Олександрівна

28,1

бюджет

 

5

Буганова Аліна Сергіївна

28,1

бюджет

 

6

Бацко Юлія Олексіївна

27,3

бюджет

 

7

Шаповалов Єгор Васильович

27

бюджет

 

8

Кузнецова Анастасія Олесандрівна

26,3

бюджет

 

9

Бондаренко Вікторія Вадимівна

26,2

бюджет

 

10

Півень Олександр Віталійович

25,9

бюджет

 

11

Вербова Емілія Річардівна

25,8

бюджет

 

12

Кольцова Альона Олегівна

24,6

бюджет

 

13

Сидорук Діана Вікторівна

24,6

бюджет

 

14

Єрохін Артур Олексійович

24,4

бюджет

 

15

Михайленко Ілона Олексіївна

24,3

бюджет

 

16

Ковальчук Руслан Русланович

23,9

бюджет

 

17

Зюзь Дмитро Олександрович

23,8

бюджет

 

18

Бірюкова Катерина Едуардівна

23,7

бюджет

 

19

Соколенко Анна Сергіївна

23,28

бюджет

 

20

Корота Олександр Сергійович

22,9

бюджет

 

21

Руденко Каріна Сергіївна

22,8

бюджет

 

22

Образовська Марія Миколаївна

22,7

бюджет

 

23

Салов Данило Романович

22,5

бюджет

 

24

Черкун Ярослав Едуардович

22,1

бюджет

 

25

Авдєєва Таїсія Юріївна

21,8

бюджет

 

26

Лавріненко Максим Васильович

21,7

бюджет

 

27

Винник Олександра Олександрівна

21,4

бюджет

 

28

Шалинін Владислав Андрійович

21,1

бюджет

 

29

Шуть Віталіна Владиславівна

20,9

бюджет

 

30

Іванов Ярослав Анатолійович

20,5

бюджет

 

31

Макрушенко Олена Петрівна

20,4

бюджет

 

32

Волков Валерій Віталійович

20,3

бюджет

 

33

Бражнік Данило Юрійович

20,1

бюджет

 

34

Каурова Анастасія Павлівна

19,9

бюджет

 

35

Якименко Вікторія Сергіївна

19,8

бюджет

 

36

Завзіна Анастасія Павлівна

19,6

бюджет

 

37

Рущак Анна Степанівна

19,2

бюджет

 

38

Маслюк Антон Володимирович

19,2

бюджет

 

39

Збаранський Дмитро Євгенович

18,6

бюджет

 

40

Демченко Гліб Віталійович

18,5

бюджет

 

41

Джир Сергій Олександрович

18,3

бюджет

 

42

Романовський Андрій Віталійович

17,9

бюджет

 

43

Квак Вячеслав Анатолійович

17,8

контракт

 

44

Дегтяр Данило Олександрович

17,7

контракт

 

45

Тесленко Владислав Євгенійович

17,2

контракт

 

46

Павлюченко Катерина Павлівна

16,8

контракт

 

47

Ведмеденко Михайло Романович

16,1

контракт

 

48

Шматко Марина Ігорівна

15,5

контракт

 

49

Реуцька Діана Андріївна

15

контракт

 
         

Вступники, рекомендовані на навчання за кошти державного бюджету, повинні виконати вимоги до зарахування до 12.00 29 липня (подати до Приймальної комісії ВК ДДАЕУ оригінали документів про освіту)