Вступ
Подання звіту директора визначене чинним законодавством: згідно п.п. 6.1.4. Положення ВК ДДАЕУ «Директор Коледжу щороку звітує перед Університетом та загальними зборами (конференцією) трудового колективу Коледжу. Директор зобов'язаний оприлюднювати щорічний звіт про свою діяльність на офіційному веб-сайті Коледжу».
Станом на 03.06.2020 р. у коледжі відсутні всі види заборгованостей, з 12.03.2020 р. було запроваджене дистанційне провадження освітнього процесу, яке повністю себе виправдала в умовах карантину через загрозу поширення коронавірусної інфекції   COVID-19.
            У 2019-2020 н.р. фінансування закладу відбувалося за різними бюджетними програмами: 2019 фінансовий рік закінчувався за програмою підготовки фахівців закладами вищої освіти; у 2020 фінансовому році вперше отримано фінансування за окремою бюджетною програмою підготовки фахівців закладами фахової передвищої освіти, кошторисні призначення вперше отримано на всі 12 місяців 2020 фінансового року.     

 

                                                                             Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone (МТС), Лайфселл) безкоштовні