Розпочала роботу Приймальна комісія. Чекаємо на Вас з 8-00 до 16-30 Понеділок-П'ятниця, з 8-00 до 14-00 Субота, вихідний - Неділя. Тел. (05658) 6-00-15, тел. відповідального секретаря: 098-409-67-66 (Олександр Миколайович).

Рейтинг студентів

Культурно-просвітницька та інформаційно-масова робота бібліотеки спрямована на забезпечення доступу до загальноосвітніх і фахових знань, на виховання в користувачів гуманістичного світогляду та потягу до світової культурної спадщини.

Оформляються книжково-ілюстративні виставки, тематичні полиці, інформаційні стенди тощо. Серед виставок постійно діючі, тематичні, нових надходжень, до знаменних і пам’ятних дат (традиційні виставки і віртуальні).

В читальній залі бібліотеки організовуються масові заходи на допомогу освітньому процесу (дні інформації, літературні читання, виховні години, зустрічі з фахівцями, випускниками коледжу, літераторами і краєзнавцями та іншими цікавими людьми).

З інформацією про діяльність бібліотеки, з фотоматеріалами, віртуальними книжковими виставками можна ознайомитись на сторінці бібліотеки Верхньодніпровського коледжу в соціальній мережі facebook. 

 

                                                                             Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone (МТС), Лайфселл) безкоштовні