Незабаром настане 10-та річниця співпраці Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ з СФГ «Романцівське». За цей час налагоджено повноцінну співпрацю на ниві аграрної освіти студентів коледжу у реальних «польових» умовах, а не на папері. Іван Олександрович Романець показав себе не тільки як надійний партнер закладу, а й як ревнитель  агарної справи, наставник для всіх бажаючих повчитися вмілому господарюванню на землі.

Нашому коледжу пощастило – маємо справу з людиною, яка прийшла не «зняти вершки» і піти, а яка господарює з любов’ю до землі і передає цю любов дітям, привчає їх до дбайливого і розумного господарювання. На дослідному полі коледжу (34,6га біля с. Водяного) студенти можуть ознайомитися з усіма новаціями у царині рослинництва, детально вивчити підготовку всіх задіяних у виробничому циклі механізмів та агрегатів. Під час проходження навчальних практик і практичних занять з дисципліни «Технологія галузі» студенти коледжу вивчають новітні технології, зокрема і відому в усьому світі «no-till».

Скільки вже написано студентами рефератів, звітів про практики, дослідницьких робіт, скільки ще буде написано… Саме на прикладі нашої співпраці реалізовано державно-приватне партнерство, збережено і примножуюються найкращі традиції землеробства.

Дослідне поле коледжу у 2017р. стало місцем проведення експерименту – закладено озиму пшеницю з очікуваним урожаєм 100ц/га! І нехай погода дала нам немало сюрпризів взимку 2017-2018рр., проте ми – агрооптимісти і віримо в успіх клопіткої праці і новітніх органічних технологій! Тож з оптимізмом дивимося у майбутнє і продовжуємо нашу співпрацю!