Навчальна практика з дисципліни «Технологія галузі» на базі

СФГ «Романцівське» та дослідного поля коледжу

         18.09.2018 р. під час проведення навчальної практики з дисципліни «Технологія галузі» під керівництвом викладача Семисал Н.А. та фахівця підрозділу сприяння працевлаштування студентів та випускників коледжу Черних Н.В. було організовано виїзне заняття в межах навчальної практики студентів групи О-2017-22 спеціальності «Облік і оподаткування» на дослідне поле коледжу та СФГ «Романцівське».

         Під час зустрічі з Іваном Олександровичем Романцем, засновником і керівником СФГ «Романцівське», студенти дізналися про історію заснування дослідного поля коледжу.

         Студенти власновіч побачили технологічні процеси та сезонні польові роботи, а саме посів озимої пшениці, де використовується найсучасніша сільськогосподарська техніка, посівний комплекс французької фірми «KUHN». Це єдиний комплекс в Україні, продуктивність якого до 40 га за світловий день.Іван Олександрович розповів про технологію вирощування озимої пшениці та про підготовку ґрунту перед посівом.

         Також студенти познайомилися з такою технікою: новим польовим котком КП-9, британським завантажувачем Manitou MLT 731, оприскувачем «ELVORTI». Цим оприскувачем вносять фунгіциди, інсектициди, а також рідкі мінеральні добрива. Основний бак на 3000 літрів, бак промивочний на 200 літрів, міксер – 40 літрів, ширина захвату штанги – 24 метри. Оприскувач обладнаний автоматикою, він самостійно заходить і виходить, єдиний недолік – це те, що він сам не вимикається. Таких оприскувачів в Україні всього 50. Також на власні очі побачили як здійснюється процес протруюювання насіння озимої пшениці.

         Студенти були дуже зацікавлені розповіддю Івана Олександровича, отримали дуже багато корисної та цікавої інформації, яка обов’язково знадобиться у їхньому житті, і стала надійним фундаментом практичної підготовки студентів ВК ДДАЕУ на дослідному полі коледжу.

 

         Викладач                                                                                         Н.А. Семисал

         Фахівець підрозділу  
         сприяння працевлаштування
         студентів та випускників коледжу                                                  Н.В. Черних