Надрукувати

Гуртожиток ВК ДДАЕУ– це 5-ти поверховий будинок, який має блочну систему розміщення кімнат,розташований поряд із навчальними корпусами коледжу та  розрахований на проживання 195 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам.

У гуртожитку створені всі необхідні умови для повноцінного та комфортного проживання,побуту, відпочинкувступників та студентів коледжу.Правом на проживання у гуртожитку користуються студенти денної форми та студенти заочної форми навчання у період заліково-екзаменаційних сесій. Коледж також радо приймає гостей - учасників олімпіад, спортивних змагань, конференцій тощо. Проте першочерговим правом на отримання безкоштовного ліжко-місця у гуртожитку користуються студенти пільгових категорій, яким відповідно до законодавства надане таке право (діти-сироти, діти учасників бойових дій та ін.).

Кімнати гуртожитку розраховані на проживання двох студентів та забезпечені ліжками, платяними шафами, тумбами, столами, стільцями, постільною білизною, килимами, ковдрами та ін. Блоки складаються з чотирьох кімнат та забезпечені шафами для посуду, електроплитою, кухонним столом та холодильником. В блоці функціонують душові, санвузли, кімнати гігієни. На першому поверсі гуртожитку розташований читальний зал бібліотеки (графік роботи з 8:00 до 20:00), комп’ютерний клас та кімната для відпочинку.

У гуртожитку діє рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією коледжу та студентством та яка  направляє студентські маси в русло активного життя. Рада гуртожитку є активним помічником у роботі гуртожитку, яка упродовж навчального року успішно співпрацює з питань планування, організації та координації виховної роботи у гуртожитку.  До щоденних обов’язків Ради входить перевірка санітарно-гігієнічного стану житлових кімнат та огляд території, контроль за дотриманням дисципліни та порядку.

 

Гуртожиток можна назвати прикладом злагодженої роботи студентів, адже на кожному блоці є староста, який координує роботу мешканців длоку та інформує їх з питань, які обговорюються на загальних зборах старост.

Здійснює загальне керівництво, координує роботу гуртожитку щодо забезпечення належних соціально-побутових умов – завідувач гуртожитку Кременчуцька Оксана Петрівна.

 Спільно з завідувачем денного відділення, органами студентського самоврядування, практичним психологом та кураторами академічних груп вирішуються особисті та соціально-побутові питання студентів.

Високий рівень побутових умов, утримання приміщень гуртожитку у належному стані, утримання в належному стані закріпленої території гуртожитку забезпечують чергові, сторожі, прибиральник службових приміщень, комірник – всі ті безцінні відповідальні працівники, чуйні та наполегливі, які завжди готові допомогти студентам порадою, ефективно організувати їх дозвілля, вирішити побутові питання.                                                                                                                                                                                                                                                            Неодноразово роботу працівників гуртожитку було оцінено високими нагородами.

У 2008 році гуртожиток нагороджений Подякою за високий рівень побутових умов з нагоди участі у обласному етапі огляду-конкурсу «Гуртожиток наш дім».

У 2011 році гуртожиток нагороджений дипломом за зайняте І місце у обласному етапі огляду-конкурсу «Гуртожиток наш дім».

У 2012 році гуртожиток нагороджений дипломом за участь у регіональному етапі конкурсі «Гуртожиток наш дім».

У 2017 році гуртожиток нагороджений грамотою за перемогу у номінації «Найкращий стан збереження та покращення житлово-побутових умов гуртожитку».

Робота гуртожитку націлена не тільки на створення комфортних умов проживання. Наша мета – створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті, виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину. Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.