В Верхньодніпровському коледжіДДАЕУ  з 23 по 27 листопада 2015 року проходив тиждень циклової комісії економічних дисциплін.

      План роботи тижня традиційно охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентського колективів.

       Розпочався тиждень  презентацією здобутків студентів економічного відділення з різних видів діяльності, популяризація їх захоплень, передача досвіду старших курсів молодшим.

       Цікавими за змістом та формою виявились газети, що підготували їх студенти спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит». Всі вони по-різному розкривали сутність основних економічних наук їх роль у сучасному житті.

       В рамках тижня було проведено інформаційно-пізнавальну годину «Гроші та податки в нашому житті», підготували матеріали студенти Хрієнко Світлана, Нанівська Таміла, Федорова Анна, Пономаренко Дарія під керівництвом викладача Кожаліної Н.П. 

Під час інформаційно-пізнавальної години студенти дізнались багато цікавого : історію виникнення грошей та податків , їх розвиток , функції які виконують податки та гроші , цікаві факти про гроші та чудернацькі податки. Перед присутніми виступили гості заходу директор Верхньодніпровського відділення ПАТ КБ «Приватбанк» Голянська О.В. та заступник начальника Верхньодніпровської ОДПІ ДФС у Дніпропетровській області Бондаренко М.А. 

      Також протягом тижня пройшла відкритастудентськаконференція«Нобелівські лауреати в галузі економіки». Учасники конференції ознайомились з Нобелівськими лауреатами, вихідцями з України та інших країн світу, проаналізували життєвий та професійний шлях вчених. В цілому конференція пройшла вдало, студенти дізнались, як розвивається наука в Україніта в інших державах, скільки талановитих вчених виїхало за кордон та багато іншого. Підготували матеріали конференції студенти :  Біданець Олександр, Діденко Юлія, Кочерга Дмитро, Тіщенко Анастасія, Хрієнко Світлана, Гибало Анжела під керівництвом викладача Бець О.А.

       Не менш цікавим і пізнавальним виявились проведені студентські олімпіади з дисциплін «Технологія галузі», провела викладач Семисал Н.А., та «Економіка підприємства» провела викладач Перепьолкіна Л.Є. Метою проведення олімпіад було активізація пізнавальної діяльності студентів, розвиток та реалізація інтелектуальних і творчих здібностей студентської молоді. Переможцями олімпіади з «Економіки підприємства» стали студенти: 1-ше місце - Шевченко Юлія, 2-ге місце -Хрієнко Світлана, 3-е -Мірошніченко Юлія ; з дисципліни «Технологія галузі»  1-ше місце – Плоха Руслана, 2-ге місце – Діденко Юлія, 3-е – Копильченко Ігор.

      Протягом тижня економічних дисциплін було проведено позаудиторний захід з навчальної дисципліни « Політична економія» під назвою « Пан або пані Політекономія» ( керівник Бобрик О.Б.). Переможцями стали в номінаціях: «Пан Політекономії» - Копильченко Ігор, «Пані практичність» - Плоха Руслана, «Пані точність» - Воронькова Вікторія, «Пан винахідливість» - Савін Владислав .

     Учасники тижня  в рамках конкурсу «Моя професія творча»   презентували перед студентською аудиторією свої роботи – справжні витвори мистецтва. Студенти 11, 21, 22,25, 32 та 36 груп  змогли передати присутнім ту особливу атмосферу творчості, яка надихає їх створювати витвори прикладного мистецтва. 

Тиждень видався цікавим та корисним для студентів. Для проведення всіх заходів викладачі тісно співпрацювали зі студентами в творчій та доброзичливій атмосфері.

 

Інформацію підготували:  Голова циклової комісії Перепьолкіна Л.Є.

                                              Викладач економічних дисциплін Кожаліна Н.П.