Вимоги сьогодення стимулюють викладачів до підвищення педагогічного рівня та методичної майстерності. Нині доцільно використовувати таку організацію навчальної праці, внаслідок якої здійснюється взаємодія викладача та студента, збігається їхня мета.

Тиждень циклової комісії – це творча співпраця студентів та викладачів. У Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ щорічно проводиться тиждень циклової комісії юридичних дисциплін.

Мета проведення тижня циклової комісії - розвиток творчої активності, зацікавленості у подальшому вивченні дисциплін, формування наукового світогляду у студентів та, звичайно, вдосконалення науково-методичного рівня педагогічної майстерності викладачів.

 

Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін проходив з 5 по 09 жовтня 2015 року. Його проведення було приурочене до Дня юриста, яке в Україні святкується 8 жовтня. Викладачі коледжу підготували цікаві заходи, що пропагують престижність професії юриста: студентська конференція «Актуальні проблеми права і законодавства в Україні", правова гра «Юридична естафета», Посвята в студенти «Моя професія юрист», книжково-ілюстрована виставка «Для юриста це корисно прочитати».

Заходи, що відбулися в рамках тижня комісії юридичних дисциплін, дозволили студентам заглибитись в особливості спеціальності, сприяли урізноманітненню та збагаченню форм і методів організації навчально-виховного процесу.

На завершення підведено підсумки роботи тижня циклової комісії та розглянуто перспективи на майбутнє.

Тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для самих викладачів.

Проведення тижня циклової комісії юридичних дисциплін сприяє підвищенню у студентіврівня знань, інтересу до вивчення дисциплін, прояву творчих здібностей і, звичайно, професійній майстерності викладачів. 

Заходи в рамках тижня циклової комісії юридичних дисциплін:  Інтелектуальна гра-вікторина «Юридична естафета» , Свято "Моя професія – юрист"