У вікторині «Юридична естафета» взяли участь три команди, що представляли свої групи. Вони змагалися в таких серйозних і жартівливих конкурсах: «Візитка», «Зі скарбниці мудрості», «Портрети видатних українських юристів», «Юридична азбука», «Хто пише детективи», «Жартома про серйозне».

Учасники вікторини показали ерудицію, знання мудрості різних епох, начитаність в жанрі детективної літератури, проінформованість в класичному кінематографі, познайомили присутніх з визначними українськими вченими правниками, серед, яких, до речі, доктор юридичних наук Головкін Богдан Миколайович, який у 1994 році з відзнакою закінчив наш навчальний заклад, і саме з нашого Верхньодніпровська почалася його дорога до вершин юриспруденції.

В процесі інтелектуальних змагань студенти проявили себе як люди «Серйозні та рішучі» ( команда 27 групи, учасники Василенко Сергій, Спірідонов Сергій, Галій Анастасія, Олексенко Карина),  «Креативні та універсальні» (команда 37-ї групи, учасники : Дідик Валерія, Василенко Ганна, Волкова Анна, Кривонос Катерина), «Винахідливі та обізнані»(команда 47 групи, учасники Пугач Олександр, Грек Олег, Грошенко Катерина, Корзун Вікторія).

Фотогалерея заходу