Під такою назвою відбулося свято юристів у святково прикрашеному символами України читальному залі. І надзвичайно привабливими прикрасами його були привітні ведучі  Васильківська Альона і Грошенко Катерина.

Відкрили свято шанобливою згадкою про випускників коледжу, які зробили неоцінений внесок у справу захисту Батьківщини під час проведення антитерористичної операції, проглянули відео сюжет про цих героїв.

Далі вітальний лист адміністрації коледжу і наказ про нагородження кращих студентів грамотами за сумлінне ставлення до навчання, активну участь в громадському і культурному житті коледжу. Нагороджені Грек О., Пугач О., Васильківська А., Василенко Н., Дідик В.

В свою чергу студенти також привітали своїх виклдачів і присвоїли їм жартівливі титули з врученням дипломів.

Першокурсники проголосили урочисту клятву студента-юриста Верхньодніпровського коледжу, поклялися повертати закон тільки на право і на добро, тримати міцно щити, захищаючи справедливість і не піднімати мечі проти істини.

Потім було дарування «пуду солі» від старшокурсників солодшим товаришам, частування кашею, вручення перехідних символів та інше.

Фотогалерея заходу