З 8 по 12 жовтня 2018 у Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ пройшов тиждень циклової комісії юридичних дисциплін.

Викладачі циклової комісії підготували цікаві заходи, що пропагують престижність професії юриста, вони дозволили студентам заглибитись в особливості спеціальності, сприяли урізноманітненню та збагаченню форм та методів в організації освітнього процесу.

Відкриття тижня співпало з професійним святом Дня юриста та увіковічилося традиційною урочистою церемонією посвяти першокурсників спеціальності «Право» у студенти-юристи.

09 жовтня 2018 року під керівництвом викладача Коротких О.Р. для студентів І, ІІ та ІІІ курсів у стінах коледжу був проведений правовий квест. Захід супроводжувався креативними та непередбачуваними завданнями, командним духом учасників, прагненням поринути у детективний світ та виконати маршрут інтелектуально-правової гри. Студенти отримали надзвичайне задоволення  від квесту, що допомогло трохи відпочити від традиційного навчання, а також застосувати на практиці отримані на заняттях знання та навички, навчитися працювати у команді та швидко приймати рішення.

10 жовтня 2018 року керівником уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції, викладачем Поповою Л.В. для студентів І, ІІ та ІІІ курсів був проведений позааудиторний захід «STOP-корупція». Студенти ознайомилися із поняттям корупції, з діяльністю органів, покликаних протидіяти суспільно-небезпечному явищу, практично навчилися відрізняти корупційні правопорушення від подарунків. Також студенти продемонстрували акторську постановку у розіграних сценках про корупцію на дорогах, корупцію у освіті та корупцію у медицині.

11 жовтня 2018 року пройшла студентська конференція «Верховенство права очима правників-початківців». Цікаві, змістовні доповіді студентів супроводжувалися провокативними дискусіями та визначалися актуальністю сьогодення.

 На завершення, підведено підсумки тижня циклової комісії та розглянуто перспективи на майбутнє, студенти нагороджені солодкими призами та яскравими враженнями та спогадами. Тиждень пройшов насичено та цікаво, запалені вогники в очах студентів