З метою підвищення фінансової та податкової грамотності молоді 8 грудня 2015 року відбулася зустріч податківців зі студентами Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ.

Студенти економічного відділення, на чолі із головою циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Вановською Любов`ю Василівною та методистом коледжу Семенченко Зоєю Іванівною,  завітали до гостинної Верхньодніпровської податкової інспекції. Там їх зустріла головний державний ревізор з питань комунікації Шевченко Світлана Василівна, яка провела студентам цікаву екскурсію.

Майбутні бухгалтери на власні очі побачили як приймаються звіти від платників податків, ознайомилися із структурою інспекції та реальною роботою її підрозділів. Світлана Василівна розповіла про функції та завдання інспекції, права та повноваження інспекторів, розповіла про основні види податків, які стягуються до Верхньодніпровської ОДПІ.

Студенти цікавилися розподілом податків між державним та місцевими бюджетами, обсягами надходжень податкових платежів до бюджетів, адмініструванням єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове страхування громадян.

Також інспектори із студентами та викладачами обговорили податкові реформи, що відбуваються в нашій державі, та їх результативність, а саме Закон України «Про податковий компроміс» та операцію «Урожай 2015».

 Зустріч відбулася в теплій, щирій, дружній атмосфері та мала важливе значення у сфері виховання професійних якостей майбутніх фахівців. 

Фотогалерея екскурсії