Надрукувати

21 вересня 2018 року казначейство гостинно відчинило двері для студентів коледжу – майбутніх бухгалтерів. На чолі із головою циклової комісії Вановською Любов’ю Василівною та викладачем облікових дисциплін Котляр Наталією Якимівною студенти 31 та 32 груп завітали до Управління казначейської служби України у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області. Там їх гостинно зустріли керівник відділення Коваленко Олена Іванівна та головний бухгалтер Салова Наталія Володимирівна.

Студенти ознайомились із структурою відділення, основними функціями та повноваженнями казначейської служби. Наталія Володимирівна розповіла про особливості казначейського обслуговування розпорядників бюджетних коштів у нашому районі, порядок ведення обліку  та складання звітності. Студенти мали можливість ознайомитися із реальною роботою фахівців – казначеїв.

Зустріч пройшла у щирій, доброзичливій та теплій атмосфері. Екскурсія була змістовною, цікавою та важливою для студентів  - майбутніх фахівців обліково-фінансової сфери.