yesПерейти до розгорнутої інформації про циклову комісіюyes

Бобрик  Олена   Борисівна.
Голова циклової комісії економічних дисциплін
Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 1999 року, викладає дисципліни «Політична  економія», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво», «Зовнішньоекономічна діяльність», «Стратегія  підприємства».
 У коледжі працює  із 1999року.
Освіта:
1998 рік – Національний аграрний  університет, за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація економіст-бухгалтер.
1999 рік – Національний  аграрний університет, за спеціальністю «Професійне  навчання», кваліфікація – економіст- педагог.
2004 рік – Верхньодніпровський технікум ДДАУ, за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.
2010 рік -  Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, кваліфікація – магістр педагогіки вищої школи. 
 
Коло професійних інтересів: впровадження в  освітній  процес інноваційних  технологій  навчання.
 
Педагогічне кредо: «Не витрачайте свій час в марній боротьбі за досконалість, просто прагніть робити все якнайкраще!».

Життєве  кредо:  Мудра людина не робитиме іншим того, чого  вона  не бажає, щоб робили   їй.

У 2017 році нагороджена грамотою Департаменту освіти Дніпропетровської  обласної адміністрації.

Бець Ольга  Олександрівна
Спеціаліст І кваліфікаційної категорії.
Викладає дисципліни: Політична економія, Планування та організація діяльності підприємства, Менеджмент, Управління витратами, Економічне обґрунтування управлінських рішень, інвестиційна діяльність, Економіка та нормування праці.
У коледжі працює з 2009 року.
Освіта:
2012 рік - Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, факультет післядипломної освіти, спеціальність «Педагогіка вищої школи», кваліфікація викладач університетів та вищих навчальних закладів, магістр;
2009 рік - Дніпропетровський державний аграрний університет, факультет менеджменту та маркетингу, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація менеджер-економіст, магістр;
2008 рік - Дніпропетровський державний аграрний університет, факультет менеджменту та маркетингу, спеціальність  «Менеджмент організацій»,  кваліфікація бакалавр з менеджменту.
Коло професійних інтересів:
Прагнення реалізувати творчі можливості, передавати моральні та культурні якості дітям.
Педагогічне   кредо:«Хто говорить - той сіє, хто слухає - той збирає врожай....»
Життєве кредо:«Любити життя, і цінувати кожну його хвилину, нести радість,  у книгах - шукати істину, у людях - мудрість».
 
Перепьолкіна Людмила Євгеніївна
        Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти, працює у коледжі з 1979 року, викладає дисципліни «Економіка  підприємства», «Економічний аналіз», «Планування та організація діяльності підприємства», «Статистика».
Освіта:
1979  рік Одеський інститут  народного господарства, за спеціальністю «Бухгалтерський  облік»,  кваліфікація  економіст-бухгалтер.
Коло професійних інтересів:формування високоінтелектуальної  особистості на заняттях   та розвиток  творчих   здібностей у студентів.
Педагогічне кредо: «Працювати  так, щоб навчання  приносило  студентам  радість, успіх і задоволення».
Життєве  кредо:  «Щоб не впасти  треба дивитись під ноги, але, щоб  не заблукати, треба дивитись вперед»
У 2009 році нагороджена  трудовою відзнакою   «ЗНАК   ПОШАНИ»
Семисал Наталія  Андріївна
Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 1979 року, викладає дисципліну «Технологія  галузі».
Освіта:
1975  рік Українська ордена  Трудового  Червоного прапора сільськогосподарська академія  за спеціальністю   «Захист рослин», кваліфікація вчений агроном  по захисту рослин.
1979 рік  Українська ордена  Трудового  Червоного прапора сільськогосподарська академія  за спеціальністю  «Економіка, організація і планування  сільського господарства», кваліфікація викладач сільськогосподарських технікумів і шкіл по економічних предметах.
 
Коло професійних інтересів:«Впровадження  в освітній  процес  інноваційних  технологій  навчання»
 
Педагогічне кредо: «Навчати з любов’ю, з душею, з терпінням. Докласти зусилля, додати уміння, бажання й  старання. І все залюбки».
 
Життєве  кредо:  «Відноситись до людей так, як би ти хотів, щоб відносились  до тебе»
У 2008  році нагороджена  трудовою відзнакою  «ЗНАК   ПОШАНИ»
 
Кожаліна  Наталля Петрівна
спеціаліст 1 кваліфікаційної категорії;
Викладає дисципліни: ціноутворення, економіка та нормування праці, фінанси, бюджетна система, страхові  послуги, національна економіка, фінанси підприємств, податкова система.
У коледжі працює з 2012 року.
Виробничий стаж по спеціальності  – 18 років.
Освіта :
1999 рік - Дніпропетровський державний аграрний університет, за спеціальністю « Облік і аудит», кваліфікація «економіст по бухгалтерському обліку та фінансам»
2015 рік - Полтавський  університет економіки та торгівлі, факультет «Педагогіка вищої школи», кваліфікація – викладач університетів та вищих навчальних закладів.
З 2015 року займається науковою роботою, аспірантка Університету митної справи та фінансів  за спеціальністю: «Гроші, фінанси і кредит».
 
Коло професійних інтересів:«Формування економічної культури як складова професійної підготовки студентів».
 
Педагогічне кредоСправжній педагог повинен любити те, чому навчає і любити тих, кого навчає».
 
Життеве кредо:"Цінуй  те, щомаєш, але не зупиняйся на досягнутому!"

 

yesРозгорнута інформація про циклову комісіюyes

Гуртожиток ВК ДДАЕУ– це 5-ти поверховий будинок, який має блочну систему розміщення кімнат,розташований поряд із навчальними корпусами коледжу та  розрахований на проживання 195 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам.

У гуртожитку створені всі необхідні умови для повноцінного та комфортного проживання,побуту, відпочинкувступників та студентів коледжу.Правом на проживання у гуртожитку користуються студенти денної форми та студенти заочної форми навчання у період заліково-екзаменаційних сесій. Коледж також радо приймає гостей - учасників олімпіад, спортивних змагань, конференцій тощо. Проте першочерговим правом на отримання безкоштовного ліжко-місця у гуртожитку користуються студенти пільгових категорій, яким відповідно до законодавства надане таке право (діти-сироти, діти учасників бойових дій та ін.).

Кімнати гуртожитку розраховані на проживання двох студентів та забезпечені ліжками, платяними шафами, тумбами, столами, стільцями, постільною білизною, килимами, ковдрами та ін. Блоки складаються з чотирьох кімнат та забезпечені шафами для посуду, електроплитою, кухонним столом та холодильником. В блоці функціонують душові, санвузли, кімнати гігієни. На першому поверсі гуртожитку розташований читальний зал бібліотеки (графік роботи з 8:00 до 20:00), комп’ютерний клас та кімната для відпочинку.

У гуртожитку діє рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією коледжу та студентством та яка  направляє студентські маси в русло активного життя. Рада гуртожитку є активним помічником у роботі гуртожитку, яка упродовж навчального року успішно співпрацює з питань планування, організації та координації виховної роботи у гуртожитку.  До щоденних обов’язків Ради входить перевірка санітарно-гігієнічного стану житлових кімнат та огляд території, контроль за дотриманням дисципліни та порядку.

 

Гуртожиток можна назвати прикладом злагодженої роботи студентів, адже на кожному блоці є староста, який координує роботу мешканців длоку та інформує їх з питань, які обговорюються на загальних зборах старост.

Здійснює загальне керівництво, координує роботу гуртожитку щодо забезпечення належних соціально-побутових умов – завідувач гуртожитку Кременчуцька Оксана Петрівна.

 Спільно з завідувачем денного відділення, органами студентського самоврядування, практичним психологом та кураторами академічних груп вирішуються особисті та соціально-побутові питання студентів.

Високий рівень побутових умов, утримання приміщень гуртожитку у належному стані, утримання в належному стані закріпленої території гуртожитку забезпечують чергові, сторожі, прибиральник службових приміщень, комірник – всі ті безцінні відповідальні працівники, чуйні та наполегливі, які завжди готові допомогти студентам порадою, ефективно організувати їх дозвілля, вирішити побутові питання.                                                                                                                                                                                                                                                            Неодноразово роботу працівників гуртожитку було оцінено високими нагородами.

У 2008 році гуртожиток нагороджений Подякою за високий рівень побутових умов з нагоди участі у обласному етапі огляду-конкурсу «Гуртожиток наш дім».

У 2011 році гуртожиток нагороджений дипломом за зайняте І місце у обласному етапі огляду-конкурсу «Гуртожиток наш дім».

У 2012 році гуртожиток нагороджений дипломом за участь у регіональному етапі конкурсі «Гуртожиток наш дім».

У 2017 році гуртожиток нагороджений грамотою за перемогу у номінації «Найкращий стан збереження та покращення житлово-побутових умов гуртожитку».

Робота гуртожитку націлена не тільки на створення комфортних умов проживання. Наша мета – створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті, виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину. Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.

 

 
 
 

Циклова комісія викладачів правових дисциплін, створена в 1991 році, займається підготовкою молодших спеціалістів з права.

Проблема, над якою працює комісія, це підвищення якості практичної підготовки молодших спеціалістів через впровадження і використання комп’ютерних технологій та інтерактивних методик.

Основні завдання циклової комісії:

·        створення комплексів НМЗ юридичних дисциплін;

·        організація та здійснення на належному теоретичному та методичному рівнях навчальної роботи з юридичних дисциплін;

·        застосування комп’ютерних інноваційних та інших сучасних технологій у навчальному процесі

·        організація самостійної роботи студентів;

·        організація навчальної та виробничої практики;

·        робота з обдарованими студентами.

Викладачі надають студентам знання, вміння та навички, які дозволяють вільно орієнтуватися в системі права і в системі законодавства України, давати правильну правову кваліфікацію подіям та вчинкам; вести дискусії, самостійно аналізувати конкретні норми права; користуватися джерелами поточного законодавства; орієнтуватися у проблемах підприємництва і ринкових відносин.

Навчальний процес забезпечений навчальними планами, робочими програмами з дисциплін, закріплених за цикловою комісією, матеріалами поточного і підсумкового контролю, екзаменаційними білетами та іншими методичними розробками і рекомендаціями відповідно до вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Викладачі циклової комісії забезпечують викладання фахових дисциплін за спеціальністю «Правознавство». Всього за цикловою комісією юридичних дисциплін закріплено 24 навчальні дисципліни.

Викладачі циклової комісії постійно працюють над удосконаленням своєї педагогічної майстерності.

У своїй роботі вони поєднують навчальний матеріал із практичними ситуаціями, що дає набагато більший результат, тому в своїй діяльності викладачі намагаються пов’язати теорію з її застосуванням на практиці.

 На базі циклової комісії юридичних дисциплін працює навчально-юридична консультація щодо надання безкоштовної правової допомоги студентам, малозабезпеченим верствам населення.

Метою навчально-юридичної консультації є:

- підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей, формування їх правової культури, виховання поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності;

- забезпечення доступу представників соціально-вразливих груп суспільства до правової допомоги, надання їм безоплатних юридичних консультацій.

За роки існування спеціальності підготовлено 1426 правознавців, які працюють у різних сферах юридичної діяльності. 

Голубенко

Ірина Олександрівна

голова циклової комісії, викладач І кваліфікаційної категорії;
Викладає дисципліни: правознавство, фінансове право, конституційне право зарубіжних країн, організація роботи з кадрами, нотаріат;
Закінчила в 2005 році Харківський національний педагогічний університет за спеціальністю «Правознавство»;
Виробничий стаж по спеціальності  – 2 роки;
Педагогічний стаж з 2004 року.

 

Коротких

Олена Родіонівна

 викладач вищої категорії;
Викладає дисципліни:  трудове право,  адміністративне право, організація юридичної служби, екологічне право;
Закінчила в 1987 році Чернігівський юридичний технікум, в 2001 році закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом  м. Київ;
Виробничий стаж по спеціальності  – 4 роки;
Педагогічний стаж з  1992 року.
 

 

Спірідонова

Юлія Вікторівна

викладач І кваліфікаційної категорії;
Викладає дисципліни: юридична деонтологія;  цивільне і сімейне право України;
Закінчила в 2005 році Харківський національний педагогічний університет за спеціальністю «Правознавство»;
Виробничий стаж по спеціальності  – 8 років;
Педагогічний стаж з 2005 року.
 

 

Чорнобай

Олександр Іванович 

юрисконсульт коледжу

викладач І кваліфікаційної категорії;
Викладає дисципліни: аграрне право, біржове право, основи римського цивільного права, цивільний процес, правові основи підприємницької діяльності, правові основи інвестиційної діяльності;
Закінчив в 2001 році Дніпропетровський юридичний інститут  МВС України за спеціальністю «Правознавство»;
Виробничий стаж  по спеціальності – 8 років;
Педагогічний стаж з 2006 року

 

Зелений

Володимир Миколайович

директор коледжу

викладач вищої категорії,кандидат історичних наук,викладач-методист;
Закінчив Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 1997р.
Спеціальність: «Історія, право, суспільствознавство».
Кваліфікація: вчитель історії, суспільствознавства,  права.
 Харківський національний університет
ім. Каразіна, 2006р, присвоєно науковий ступінь кандидата історичних наук.
Вищий навчальний приватний заклад «Дніпровський гуманітарний університет», 2017р.,
Спеціальність: «Право».
Кваліфікація: юрист.

 

 
 
 
 
 
Вановська
Любов Василівна
викладач вищої категорії
Дата народження 30.10.1979р.
Голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, викладач обліково-фінансових дисциплін.
Педагогічний стаж: 13 років.
Освіта:вища, Дніпропетровський державний фінансово-економічний університет, 2002 р., спеціальність «Фінанси», Запорізький гуманітарний університет державного та муніципального управління 2006р. магістр, спеціальність «Фінанси».
Викладає дисципліни:«Податкова система», «Казначейська справа», «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Гроші і кредит», «Банківська справа», «Фінансовий ринок».
 
 
 
Котляр
Наталія Якимівна  
викладач вищої категорії, старший викладач.
Дата народження 15.04.1953р.
Викладач обліково-фінансових дисциплін
Педагогічний стаж: 39 років
Освіта: вища, Дніпропетровський сільськогосподарський інститут, 1974 р., спеціальність «Бухгалтерський облік у сільському господарстві», Українська сільськогосподарська академія 1978 р.  спеціальність «Викладач бухгалтерського обліку».
Викладає дисципліни:«Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Бухгалтерський облік і звітність в бюджетних установах», «Контроль та ревізія», «Навчальна практика з фінансового обліку»
 
 
Лещенко
Сергій Іванович
викладач вищої категорії.
Дата народження: 19.03.1975р.
завідуючий навчальною лабораторією інформатики,
викладач обліково-фінансових дисциплін
Педагогічний стаж: 14років
Освіта: вища, Криворізький державний педагогічний інститут, 1997р., спеціальність: «Трудове навчання та основи інформатики». Дніпропетровський університет економіки і права, 2005р., спеціальність: «Фінанси».
Викладає дисципліни:«Банківські операції», «Інформаційні системи та технології в фінансових установах»
 
 
Ніколаєва
Тетяна Олександрівна
викладач вищої категорії, викладач-методист.
Дата народження 20.03.1960р.
заступник директора з навчально-виховної роботи,
викладач обліково-фінансових дисциплін.
Педагогічний стаж: 32 роки
Освіта: вища, Одеський інститут народного господарства  1987р., спеціальність «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності».
Викладає дисципліни:«Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Бухгалтерський облік і звітність у комерційних банках»
 
 
Семенченко
Зоя Іванівна
викладач вищої категорії, викладач-методист
Дата народження: 01.09.1956 р.
методист коледжу, викладач обліково-фінансових дисциплін.
Педагогічний стаж:29 років.
Освіта:вища, спеціаліст, Одеський інститут народного господарства  1987р., спеціальність «Фінанси і кредит», Київський аграрний університет 1993р., спеціальність «Викладач бухгалтерського обліку».
Викладає дисципліни:«Гроші і кредит», «Фінанси» , «Фінанси підприємств», «Ринок цінних паперів»
 
 
Чорнойван
Олександр Миколайович
викладач вищої категорії
Дата народження 13.07.1970р.
Завідувач денного відділення, викладач обліково-фінансових дисциплін
Педагогічний стаж: 19 років
Освіта : вища, Дніпропетровський державний університет, 1992 р., спеціальність «Радіофізика та електроніка», Дніпропетровський університет економіки і права  2008р., спеціальність «Облік і аудит»

Викладає дисципліни: «Інформаційні системи та технології в обліку»

 

Карпенко  Тетяна   Володимирівна.
Голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 25.02.1976р.
Спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 2009 року,
викладає дисципліни «Іноземна мова»,
«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Культурологія».
Педагогічний стаж: 21 рік
Освіта:
2006 рік - Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, спеціальність  «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)».
Життєве  кредо:  Людина віддзеркалюється у своїх вчинках.

 
 
Загородня Тетяна Юріївна.
Викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 30.06.1985р.
Спеціаліст першої категорії, працює у коледжі з 2008 року,
викладає дисципліни «Іноземна мова»,
«Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Зарубіжна література», «Людина і світ».
Педагогічний стаж: 12 років
Освіта:
2007 рік - Полтавський державний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, спеціальність  «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)».
Життєве  кредо:  Don't Worry, Be Happy!.

 
 
Комарова  Лариса  Валентинівна.
Керівник фізичного виховання, викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 20.05.1970р.
Спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 2002 року,
викладає дисципліни «Фізкультура та здоров’я», «Фізичне виховання»
 Педагогічний стаж: 27 років
Освіта:
1988рік – Дніпродзержинський технікум фізичної культури, спеціальність «Фізична культура», кваліфікація викладач фізичної культури;
1995 рік - Дніпропетровський державний інститут фізичної культури та спорту,   спеціальність «Фізична культура», кваліфікація викладач фізичної культури. Тренер.
Життєве  кредо:Щастя — не слава, не гроші — все це минає,
Щастя — це друзі хороші,шана людськая.

 
 
Пільгуй  Наталя  Миколаївна.
Практичний психолог, викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 20.02.1978р.
Спеціаліст першої категорії, працює у коледжі з 2000 року,
викладає дисципліни «Українська мова», «Українська література», «Психологія».
 Педагогічний стаж: 18 років
Освіта:
2000 рік - Криворізький державний педагогічний університет, спеціальність «Українська мова та література.»
2006 рік – Центральний інститут післядипломної освіти Академії педагогічних наук, спеціальність: «Психологія», кваліфікація  магістр психології, викладач психології.
Життєве  кредо:Не можна повернутися в минуле, щоб змінити свій старт, але можна стартувати зараз, щоб вплинути на майбутнє

 
 
Кончин  Олександр  Олексійович.
Начальник штабу цивільного захисту ВК ДДАЕУ, викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 06.06.1944р.
Спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 1985 року,
викладає дисципліни «Захист Вітчизни», «Екологія»,
«Основи охорони праці», «Безпека життєдіяльності».
Педагогічний стаж: 50 років
Освіта:
1975 рік - Криворізький державний педагогічний університет, спеціальність «Біологія та хімія».
Нагороди:
1970 рік - нагороджено медаллю А.С. Макаренка;
1976 рік - нагороджено орденом “Знак пошани”;
1982 рік - нагороджено відзнакою “Відмінник народної освіти України”;
1984 рік - нагороджено медаллю “За доблестный труд”;
2014 рік - нагороджено відзнакою “Відмінник аграрної освіти та науки ІІ-го ступеня”,
Життєве  кредо:  Любити життя і цінувати кожну його хвилину.

 
 
Шушура  Любов  Григорівна.
Викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 27.03.1955р.
Спеціаліст вищої категорії, працює у коледжі з 1984 року,
викладає дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням»,
«Латинська мова», «Зарубіжна література».
Педагогічний стаж: 37 років
Освіта:
1978 рік - Дніпропетровський державний університет, спеціальність «Німецька мова та література.», кваліфікація філолог, викладач.
Життєве  кредо:  Життя таке коротке. Поспішайте творити добро.
 
 
Борох  Олександр  Володимирович.
Інженер з охорони праці, викладач загальноосвітніх дисциплін
Дата народження 29.05.1966р.
Спеціаліст першої категорії, працює у коледжі з 2012 року,
викладає дисципліни «Основи охорони праці», «Безпека життєдіяльності», «Політологія».
 Педагогічний стаж: 6 років
Освіта:
1984 рік - Київський автомобільно-дорожній інститут, спеціальність «Експлуатація автомобільного транспорту», кваліфікація інженер з експлуатації;
2003 рік – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Української Академії при президентові України, спеціальність: «Державне управління», кваліфікація магістр державного управління;
Життєве  кредо:Життя – це боротьба.

 

 
 
 

Дочірні категорії