З метою розроблення проекту Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Міністерством освіти і науки України наказом № 282 від 22 лютого 2017 року була створена робоча група з розроблення проекту Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

З метою напрацювання проекту Концепції 9 березня 2017 року членами робочої групи був напрацьований робочий варіант Проекту Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Так як Концепція повинна бути лаконічною, було прийнято рішення розробити та запропонувати як варіант два документи, а саме: проект Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого та пояснювальну записку до неї, в якій більш детально аргументувати ті чи інші положення Концепції. Просимо Вас організувати в навчальних закладах області обговорення даного Проекту та подати пропозиції у вигляді таблиці (додається) та пояснення до них.

Адміністрація коледжу просить подати пропозиції у вигляді таблиці (додається) та пояснення до них, щодо концепції до 900 20 березня 2017 року. 

Звернення до керівників технікумів та коледжів березень 2017

ДОДАТОК 1. Наказ МОН 282

ДОДАТОК 2. Міжнародна стандартна класифікація освіти МСКО 2011   UNESCO_GC_36C-19_ISCED_RU

Додаток 3. Витяг з МСКО 2011

Додаток 4 Стандарти і рекомендації щодо забезпечення якості освіти в Європейському просторі 2015

Додаток 5 Проект КОНЦЕПЦІЇ реалізації ДП підготовки молодшого спеціаліста скорочений варіант

Додаток 6 Таблиця_КОНЦЕПЦІЯ реалізації скорочений варіант – копія

 

                                                                             Дзвінки на урядову «гарячу лінію» як зі стаціонарних, так і телефонів мобільних операторів (Київстар, Vodafone (МТС), Лайфселл) безкоштовні