1 вересня кураторами студентських груп Верхньодніпровського фахового коледжу ДДАЕУ Бобрик О. Б. та Лещенко С. І. була проведена виховна година на тему «Герої серед нас».

З метою формування патріотичного виховання здобувачів освіти та знайомства із справжніми героями України був запрошений наш земляк, захисник України з 2014 року Владислав Берлатий.

Владислав розповів про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились, про солдатську дружбу. Вшанували хвилиною мовчання і воїнів-земляків, які «душу й тіло поклали за нашу свободу». Його розповіді вражали кожного, в них були і страшні реалії війни, і жарти. Владислав наголосив, що українці повинні бути сміливими і мужніми, не боятися пройти військову службу.

Викладачі та студенти щиро подякували Захисникам за те, що вони, не шкодуючи власних життів, захищають мир та спокій українців, боронять рідну землю від нападників. Щирі слова подяки військовим за вірність, служіння Україні та її захист висловив директор коледжу Володимир Зелений.

Не викликає сумнівів, що український народ вистоїть і неодмінно переможе!

Щиро сподіваємось, що ця жорстока війна скоро завершиться і всі українці повернуться до звичного мирного життя, улюбленої роботи та очного навчання.

Слава й подяка нашим мужнім Героям!

Слава Україні!

Героям слава!

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Back to top