Як вберегтися від кібер-злочинності, маніпуляцій та фейків в інтернеті - прищепитися медіаосвітою

В період дистанційного навчання, ми все активніше поринаємо у онлайн-середовище:

- у світ де панують невидимі користувачу закони;

-у світ, де вирують маніпуляції свідомістю людей, де спотворюється інформація, подається фейковий контент і врешті-решт здійснюють свою діяльність онлайн-шахраї. Єдиним дієвим засобом попередження кібер-злочинності є медіаосвіта.

В межах Всесвітнього тижня медіаграмотності, 26 жовтня 2021 року, для студентів спеціальності Право було проведене пізнавальне та інформативне заняття з медіаграмотності через платформу Zoom.

Спікерами онлайн-конференції були:

-Демченко Михайло Валерійович, адвокат та керівник "Лозівського бюро правової допомоги" Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

-Волох Оксана Володимирівна, начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Завдяки успішним та досвідченим, практикуючим юристам студенти:

набули навичок розпізнавання фейків, маніпуляцій в медіапросторі;

отримали рекомендації щодо захисту своїх персональних даних, як не потрапити на гачок злочинців. Також адвокати поділилися своїм практичним досвідом у неординарних справах, які успішно захищали.

Цікаве та змістовне тренінгове заняття прищепило у майбутніх правників обачність, застрежливість та викликало цікавість до дискусії навіть після закінчення заняття.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Back to top