За мотивами найкращих традицій української народної творчості у ВСП «ВФК ДДАЕУ» пройшли вечорниці, які є однією з найцікавіших і традиційних подій у культурній спадщині України. Вечорниці є втіленням глибоких історичних коренів та завжди насичені різноманітними обрядами та звичаями.

15 грудня 2023 року збірна команда ВСП «ВФК ДДАЕУ» - одні з найкращих, найрозумніших студентів коледжу взяли участь в інтелектуальній грі "Брейн-Ринг", яка проходила у ПДЮТ серед освітніх закладів Верхньодніпровської ОТГ.

Педагогічний колектив пишається нашими розумничками, які показали високий результат та зайняли почесне ІІ місце, проявивши свою ерудованість, кмітливість та логіку у доволі нелегких випробуваннях.

Напередодні Міжнародного Дня студента, у найкращих традиціях магічної школи Хогвартс, для здобувачів освіти був проведений захоплюючий Брейн-Ринг. В інтелектуальному поєдинку взяли участь студенти О-2023-11, ОА-2023-12, О-2022-21, ОА-2022-22 та П-2021-47 груп. Захід був наповнений молодіжною, теплою енергетикою, адже збірні команди прийшли підтримати та повболівати їхні одногрупники, куратори та викладачі.

01 грудня 2023 для педагогічного колективу ВСП «ВФК ДДАЕУ» був проведений корисний практико-орієнтований психологічний тренінг представниками міжнародної гуманітарної організації Handicap International.

Метою проєкту "Health" Handicap International є покращення доступу до якісної фізичної реабілітації та психологічних послуг.

Back to top