Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам'яті Героїв Небесної сотні. Ця дата стала символом незламності волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність. Це трагічна сторінка в історії України, коли мирні протести на Майдані перетворилися на кровопролитну боротьбу за майбутнє країни.

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

День бібліотекаря та День козацтва: коли дві чудові традиції зустрілися. Напередодні викладачі Бобрик О.Б та Лещенко С.І. разом зі студентами відвідали захоплюючу виставку, присвячену Дню козацтва, яка розкрила перед нами величність і духовну спадщину наших предків.

Студенти ВСП «Верхньодніпровський фаховий коледж ДДАЕУ» мали можливість взяти участь у зустрічі-презентації з харківською письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою Охріменко.

Сьогодні ми вшановуємо та відзначаємо День захисників та захисниць України. Це свято присвячене всім, хто віддає своє серце і мужність заради захисту нашої країни, її незалежності та безпеки.

Back to top